O firmě - PH Servis

O firmě

Jsme tu spolehlivě pro Vás, když potřebujete opravit spotřební elektroniku, nebo domácí spotřebiče, koupit si nové příslušenství či dokoupit další vybavení a náhradní díly,montovatelné náhradní díly DeLonghi pouze servisům.

 

 

 

 

Firma PH servis S.r.o. vznikla 9.4.1996 , oddělením servisní činnosti firmy Philips CZ. Zpočátku jsme byli výhradní autorizovaný servis této značky.Jak plynul čas,rozšiřovala se i servisní síť značky Philips a my jsme byli nuceni se poohlédnout po další značkách. Dnes jsme servisním partnerem 6 světových značek.

 

  

 

 Rozšířili jsme též servisní činnost. Jsme autorizovaným servisem zaměřeným  na výrobky firem Braun, Philips/Saeco, Rowenta, Tefal, Krups, Moulinex. 

Řídíme servisní síť značek Braun-péče o tělo, Philips(mimo TPV) pro ČR.

Po záruce opravujeme přístroje značek DeLonghi, Kenwood,Ariete a Braun-kuchyňka.

 

 

Opravujeme jak přístroje v záruce, tak po záruce. A to výrobky od holícího strojku, přes kuchyňské roboty,kávovary,až po televizory a jinou spotřební elektroniku firmy Philips ( TPVision ).

 

 

V rámci našich služeb nabízíme i zboží v našem elektronickém obchodě, kde si můžete zboží objednat a my Vám jej dodáme na dobírku, nebo připravíme k osobnímu odběru v našich prodejnách.

 


 

 

 

 

Pobočka Darwinova

Pobočka Darwinova

 

 

 
 

 

Uživatel:

Heslo:

zapamatovat

 

Vyhledat zakázku

 

Chci nakoupit v e-shopu